| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 3BSE018135R1 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Data Transfer Speed | 40,000 kbit/s |
| Power Supply | 24 V DC |
| Dimensions | 127.5 mm × 186 mm × 59 mm |
| Operating Temperature | +5°C to +55°C |
Automation Parts, Modules
3BSE018135R1
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 3BSE018135R1
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 3BSE018135R1 ABB DriveBus Communication Interface Module.
$4,405.00 $5,000.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.