| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Siemens |
| Part Number / MPN | 6ES7315-2AH14-0AB0 |
| Category | PLCs, Automation Parts |
| Condition | New |
| Work Memory | 256 KB |
| Power Supply | 24 V DC |
| Current Consumption | 850 mA |
| Power Loss | 4.5 W |
Automation Parts, PLCs
6ES7315-2AH14-0AB0
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Siemens
- Part Number / MPN – 6ES7315-2AH14-0AB0
- Category – PLCs
- Condition – New
- Technical Description – 6ES7315-2AH14-0AB0 Siemens Simatic S7-300 CPU 315-2DP PLCs.
$329.00 $500.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.