| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | TAC Xenta 451A |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Input Type | 1A or 5A |
| Connection Terminal | 4 mm ring lugs for 1.5–6 mm² wiring |
| Dimensions | 6.0 cm (H) x 12.5 cm (W) x 18.3 cm (L) |
| Country Of Origin | France |
Automation Parts, Modules
59629 1/5A CT+IO
Availability:
2 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – 59629 1/5A CT+IO
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 59629 1/5A CT+IO Schneider Electric Specialized Interface Module.
$235.00 $350.00
2 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.