| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 3BSC690099R2 |
| Category | HMIs, Automation Parts |
| Condition | New |
| Input Voltage | 100–240V AC |
| Output / Panel Power | 24V DC up to 10A |
| Operating Temperature | -25 °C to +70 °C |
| Relative Humidity Range | 5% to 95% |
Automation Parts, HMIs
3BSC690099R2
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 3BSC690099R2
- Category – HMIs
- Condition – New
- Technical Description – 3BSC690099R2 ABB PP220 Process Panel.
$710.00 $1,000.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.