| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 009L7057 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Working Pressure | 45 bar / 650 psig |
| Total Length | 251 mm |
| Inlet / Outlet Size | 1 3/8 in / 35 mm |
| Cv Value | 107.23 gal/min |
| Temperature Range | -40°C to 100°C |
Automation Parts
009L7057
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Danfoss
- Part Number / MPN – 009L7057
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – 009L7057 Danfoss GBC 35s Shut-off Ball Valve.
$145.00 $250.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.