| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Siemens |
| Part Number / MPN | 6ES7321-1CH00-0AA0 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Rated Input Voltage | 24 V AC/DC to 48 V AC/DC |
| Input Current | Typ. 2.7 mA |
| Frequency Band | 0 Hz to 63 Hz |
| Isolation Test Voltage | 1500 V AC |
| Input Delay | Max. 16 ms |
Automation Parts, Modules
6ES7321-1CH00-0AA0
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Siemens
- Part Number / MPN – 6ES7321-1CH00-0AA0
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 6ES7321-1CH00-0AA0 Siemens Simatic S7-300 Digital Input Module.
$529.00 $600.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.