| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Toshiba |
| Part Number / MPN | MIG20J103H |
| Category | IGBTs, Power Devices |
| Condition | New |
| Collector-Emitter Voltage | 600V |
| Collector Power Dissipation | 62W |
| Operating Case Temperature | -20 °C to +100 °C |
| Junction Temperature | 150 °C |
IGBTs, Power Devices
MIG20J103H
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Toshiba
- Part Number / MPN – MIG20J103H
- Category – IGBTs
- Condition – New
- Technical Description – MIG20J103H Toshiba Intelligent Power Module.
$85.00 $120.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.