| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Pepperl+Fuchs |
| Part Number / MPN | WE77/Ex-2 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Supply Voltage | 230 V AC |
| Output Rating | 253 V AC |
| Switching Frequency | < 10 Hz |
| Safety Monitoring | Lead Breakage |
Automation Parts
WE77/Ex-2
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Pepperl+FuchsÂ
- Part Number / MPN – WE77/Ex-2
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – WE77/Ex-2 Pepperl+Fuchs Isolated Switch Amplifier.
$389.00 $450.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.