| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | SXWUI8A4X10001 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Inputs | 8 |
| Supply Voltage | 24 V DC |
| Operating Temp | 0 to 50 °C |
| Power Consumption | 3.2 W |
Automation Parts, Modules
SXWUI8A4X10001
Availability:
2 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – SXWUI8A4X10001
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – SXWUI8A4X10001 Schneider Electric SpaceLogic Central I/O Module.
$420.00 $600.00
2 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.