| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Honeywell  |
| Part Number / MPN | RTU A01PÂ |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Input Operating Power | 12V to 24V DC |
| Current & Power | 50mA |
| Thermal Envelope | -20 °C to +60 °C |
| External Output Power | 12V DC |
Automation Parts, Modules
RTU A01P
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – HoneywellÂ
- Part Number / MPN – RTU A01PÂ
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – RTU A01P Honeywell Digital Multi-I/O Management Device.
$175.00 $250.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.