| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Siemens |
| Part Number / MPN | HTRI-M |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Operating Voltage | 24 VDC nominal |
| Standby Current | < 0.45 mA |
| Operating Temperature | 0°C to 49°C |
| Alarm Current | 0.45 mA |
Automation Parts, Modules
HTRI-M
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Siemens
- Part Number / MPN – HTRI-MÂ
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – HTRI-M Siemens Intelligent Device Interface Module.
$135.00 $200.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






There are no reviews yet.