| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | 140NOE77101 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Current Consumption | 750 mA at 5 V DC |
| Operating Temperature Limits | 0 °C to +60 °C |
| Storage Temperature Limits | -40 °C to +85 °C |
| Relative Humidity | 95% maximum |
Automation Parts, Modules
140NOE77101
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – 140NOE77101Â
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 140NOE77101 Schneider Electric Ethernet TCP Network Communication Module.
$315.00 $550.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.