| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | AX150-30-11-84 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Number of Poles | 3 |
| Current Rating | 150 A |
| Coil Voltage Code | 110V AC at 50Hz |
| Insulation Voltage | 690 V |
Automation Parts
AX150-30-11-84
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – AX150-30-11-84
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – AX150-30-11-84 ABB AC Power Contactor.
$500.00 $800.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.