| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 3BSE018135R1 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Communication Channels | 2 |
| Rated Voltage | 24 V DC |
| Current Consumption | 100 mA |
| Operating Temperature | +5°C to +55°C |
Automation Parts, Modules
3BSE018103R1
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 3BSE018103R1
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 3BSE018103R1 ABB CI853K01 Dual RS232-C Interface Module.
$710.00 $900.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.