| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | EH-550Â |
| Category | Servo Drives, Automation Parts |
| Condition | New |
| Power Rating | 15 kW / 20 HP |
| Output Current | 31 AÂ |
| Input Voltage | 380 V to 480 V |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
Automation Parts, Servo Drives
ACS550-01-031A-4
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – ACS550-01-031A-4
- Category – Servo Drives
- Condition – New
- Technical Description – ACS550-01-031A-4 General-Purpose Variable Frequency Drive.
$1,605.00 $2,000.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.