| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 1SAJ520000R0100 |
| Category | Controllers, Automation Parts |
| Condition | New |
| Control Supply Voltage | 24 V DC |
| Adjustable Motor Current | 0.24 A to 63 A |
| Operating Temperature | 0 °C to +60 °C |
| Dimensions | 70 mm x 105 mm x 87.5 mm |
Automation Parts, Controllers
1SAJ520000R0100
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 1SAJ520000R0100
- Category – Controller
- Condition – New
- Technical Description – 1SAJ520000R0100 ABB UMC100-FBP.0 Universal Motor Controller.
$699.00 $1,000.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.