| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 1SFB527068D7084 |
| Category | PC Boards, Automation Parts |
| Condition | New |
| Input Voltage | 9 V to 30 V DC |
| Power Consumption | 1 W |
| Operating Temperature | -20 °C and +70 °C |
| Connectivity | RS-485/Modbus |
Automation Parts, PC Boards
1SFB527068D7084
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 1SFB527068D7084
- Category – PC Boards
- Condition – New
- Technical Description – 1SFB527068D7084 ABB Printed Circuit Board.
$165.00 $210.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.