| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Pepperl+Fuchs |
| Part Number / MPN | KFD2-VR4-EX1.26 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Voltage Range | 0 V to -20 V |
| Frequency Response | 20 kHz |
| Supply Voltage | 19 V to 30 V DC |
| Mounting | 35 mm DIN |
Automation Parts
KFD2-VR4-EX1.26
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Pepperl+Fuchs
- Part Number / MPN – KFD2-VR4-EX1.26
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – KFD2-VR4-EX1.26 Pepperl+Fuchs 1-Channel Safe Voltage Repeater.
$189.00 $250.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.