| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Yokogawa |
| Part Number / MPN | PW481-10-S2 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Input Voltage | 100–120 V AC |
| Input Frequency | 50/60 Hz ± 3 Hz |
| Max Power Consumption | 200 VA |
| Operating Temperature | 0°C to 60°C |
Power Devices, Power Supply
PW481-10-S2
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Yokogawa
- Part Number / MPN – PW481-10-S2
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – PW481-10-S2 Yokogawa Power Supply Module.
$699.00 $900.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.