| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | 140CPS12420 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Input Voltage | 115 V AC |
| Input Frequency | 47…63 Hz |
| Input Current | 1100 mA at 115 V |
| Operating Temperature | 0 to 60 °C |
Power Devices, Power Supply
140CPS12420
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – 140CPS12420
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – 140CPS12420 Schneider Electric Redundant Power Supply Module.
$209.00 $300.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.