| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Rexroth Indramat  |
| Part Number / MPN | HDD02.2-W040N-HD12-01-FW |
| Category | Servo Drives, Automation Parts |
| Condition | New |
| Signal Processing Power | 40 W |
| Input Voltage Range | 530 V to 670 V |
| Max Output Frequency | 1000 Hz |
| Protection Category | IP10 |
Automation Parts, Servo Drives
HDD02.2-W040N-HD12-01-FW
Availability:
3 in stock
- Manufacturer – Rexroth IndramatÂ
- Part Number / MPN – HDD02.2-W040N-HD12-01-FW
- Category – Servo Drives
- Condition – New
- Technical Description – HDD02.2-W040N-HD12-01-FW Rexroth Indramat Digital Drive Controller.
$3,450.00 $4,000.00
3 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.