| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | TAC Xenta 451A |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Supply Voltage | 24 V AC |
| Power Consumption | Max. 3 W |
| Operating Temp | 0 °C to +50 °C |
| Humidity Range | Max. 90% RH |
Automation Parts, Modules
TAC Xenta 451A
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – TAC Xenta 451A
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – TAC Xenta 451A Schneider Electric Universal Input and Analog Output Module,0-073-0285-0.
$225.00 $300.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.