| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Siemens |
| Part Number / MPN | 6ES7223-1BL32-0XB0 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Digital Inputs | 16 channels |
| Supply Voltage | 24V DC |
| Input Current | 185 mA |
| Power Loss | 4.5 W |
Automation Parts, Modules
6ES7223-1BL32-0XB0
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Siemens
- Part Number / MPN – 6ES7223-1BL32-0XB0
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 6ES7223-1BL32-0XB0 Siemens Simatic S7-1200 Digital Input/Output Signal Module.
$189.00 $250.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






There are no reviews yet.