| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | METSEEM6400NGRSCL5 |
| Category | LED, Displays |
| Condition | New |
| Rated Supply Voltage | 44 to 277 V AC/DC |
| Frequency Range | 45 to 65 Hz |
| Rated Current | 1 A or 5 A |
| Operating Temperature | -10°C to +60°C |
| Measurement Voltage | 35 to 600 V AC |
Displays, LED
METSEEM6400NGRSCL5
Availability:
2 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – METSEEM6400NGRSCL5
- Category – LEDs
- Condition – New
- Technical Description – METSEEM6400NGRSCL5 Schneider Electric Easylogic EM6400NG Series Multi-Function Energy Meter.
$259.00 $300.00
2 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.