| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 009G0102 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Connection Size | 1/4 inch |
| Max. Working Pressure | 28 bar |
| Flow Capacity | 0.35 gal/min |
| Max. Test Pressure | 36.4 bar |
10 in stock
$30.00 $42.00
10 in stock
| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 009G0102 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Connection Size | 1/4 inch |
| Max. Working Pressure | 28 bar |
| Flow Capacity | 0.35 gal/min |
| Max. Test Pressure | 36.4 bar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.