| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 003N1100 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Operating Range | 3.50 to 16.00 bar |
| Medium Temperature Range | -25 °C to 130 °C |
| Max. Working Pressure | 16 bar |
| Max. Test Pressure | 24 bar |
Automation Parts
003N1100
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Danfoss
- Part Number / MPN – 003N1100
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – 003N1100 Danfoss Modulating Water Flow Valve.
$219.00 $260.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.