| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 067N3152 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Rated Capacity | 16 kW |
| Max Working Pressure | 49 bar |
| Max Working Pressure | 16 bar |
| Temperature Range | -40°C to +10°C |
Automation Parts
067N3152
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Danfoss
- Part Number / MPN – 067N3152
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – 067N3152 Danfoss TGE 10 Thermostatic Expansion Valve.
$105.00 $150.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









There are no reviews yet.