| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 003N4132 |
| Category | Automation Parts |
| Condition | New |
| Temperature Range | 0°C to 30°C |
| Max Working Pressure | 16 bar |
| Max Differential Pressure | 10 bar |
| Max Sensor Temperature | 55°C |
Automation Parts
003N4132
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Danfoss
- Part Number / MPN – 003N4132
- Category – Automation Parts
- Condition – New
- Technical Description – 003N4132 Danfoss AVTA 25 Thermostatic Water Valve.
$345.00 $400.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.