| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Siemens |
| Part Number / MPN | 6EP1332-1SH42 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Rated Line Frequency | 47 – 63 Hz |
| Rated Input Voltage | 100 – 240 V DC |
| Output Current | 2.5 A |
| Rated Power Output | 690 V |
| Output Voltage | 24 V DC |
Power Devices, Power Supply
6EP1332-1SH42
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Siemens
- Part Number / MPN – 6EP1332-1SH42
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – 6EP1332-1SH42 Siemens Logo! Power Stabilized Power Supply Unit.
$199.00 $220.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.