| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Danfoss |
| Part Number / MPN | 084Z4036 |
| Category | Modules, Automation Parts |
| Condition | New |
| Input Voltage | 24 V DC |
| Max. Input Current | 6 A DC |
| Number of Slots | 2 |
| Dimensions | 97 mm x 92 mm x 30 mm |
Automation Parts, Modules
6ES7195-7HD10-0XA0
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Siemens
- Part Number / MPN – 6ES7195-7HD10-0XA0
- Category – Modules
- Condition – New
- Technical Description – 6ES7195-7HD10-0XA0 Siemens ET 200M Distributed I/O System Simatic DP Bus Module.
$169.00 $200.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.