| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 2TLA010002R0000 |
| Category | Â Safety Relays, Relays |
| Condition | New |
| Power Supply Input | 24V DC |
| Temperature Range | -10°C to +55°C |
| Unit Dimensions | 45 mm (W) x 74 mm (H) x 120 mm (D) |
| Concurrency Window | 0.5 seconds |
Safety Relays
2TLA010002R0000
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 2TLA010002R0000
- Category – Safety Relays
- Condition – New
- Technical Description – 2TLA010002R0000 ABB Jokab JSBR4 Safety Relay.
$385.00 $500.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.