| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Part Number / MPN | SXWPS24VX10001 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Input Voltage | 24 V AC |
| Output Power | 10 W |
| Mounting | Panel mounting |
| Operating Temperature | 0 °C to 50 °C |
Power Devices, Power Supply
SXWPS24VX10001
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – Schneider Electric
- Part Number / MPN – SXWPS24VX10001
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – SXWPS24VX10001 Schneider Electric Spacelogic PS-24V Power Supply Module.
$299.00 $400.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.