| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Omron |
| Part Number / MPN | S8VK-S24024 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Output Power | 240 W |
| Output Voltage | 24 V DC |
| Rated Output Current | 10 A |
| Efficiency | 93% |
Power Devices, Power Supply
S8VK-S24024
Availability:
2 in stock
- Manufacturer – Omron
- Part Number / MPN – S8VK-S24024
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – S8VK-S24024 Omron Switch Mode Power Supply.
$129.00 $190.00
2 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.