| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Infineon Technologies |
| Part Number / MPN | FZ1800R16KF4 |
| Category | IGBTs, Power Devices |
| Condition | New |
| Voltage Rating | 1200 V |
| Power Dissipation | 11 W |
| Operating Temperature | -40°C to +125°C |
5 in stock
$485.00 $585.00
5 in stock
| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Infineon Technologies |
| Part Number / MPN | FZ1800R16KF4 |
| Category | IGBTs, Power Devices |
| Condition | New |
| Voltage Rating | 1200 V |
| Power Dissipation | 11 W |
| Operating Temperature | -40°C to +125°C |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.