| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | 3HAC023195-009 |
| Category | Equipments |
| Condition | New |
| Mechanical Height | ~89 mm |
| Depth Below Panel | Less than 31 mm |
| Operating Temperature | -25°C to +70°C |
| Mechanical Life | 5 Million Operations |
Equipments
3HAC023195-009
Availability:
10 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – 3HAC023195-009
- Category – Equipments
- Condition – New
- Technical Description – 3HAC023195-009 ABB Industrial-Grade 3-Axis Manual Control Joystick.
$905.00 $1,300.00
10 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.