| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Vacuumschmelze |
| Part Number / MPN | T60006-L2063-W517 |
| Category | Electronics Components |
| Condition | New |
| Inductance Factor | 58.6 µH to 59.0 µH |
| Test Frequency | 10 kHz |
| Outside Diameter | 67.30 mm |
| Effective Length | 178.00 mm |
Electronics Components
T60006-L2063-W517
Availability:
300 in stock
- Manufacturer – Vacuumschmelze
- Part Number / MPN – T60006-L2063-W517
- Category – Electronics Components
- Condition – New
- Technical Description – T60006-L2063-W517 Vacuumschmelze Toroid Core.
- MOQ – 5 Pcs
$8.00 $10.00
300 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






There are no reviews yet.