| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | ABB |
| Part Number / MPN | CM-MPS.43 |
| Category | Relays |
| Condition | New |
| Measuring Voltage Range | 300 to 500 V AC |
| Rated Frequency | 50 / 60 / 400 Hz |
| Rated Current | 4 A at 230 V |
| Operating Temperature | -25 °C to +60 °C |
Relays
CM-MPS.43
Availability:
15 in stock
- Manufacturer – ABB
- Part Number / MPN – CM-MPS.43
- Category – Relays
- Condition – New
- Technical Description – CM-MPS.43 ABB Three-Phase Monitoring Relay.
$205.00 $350.00
15 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






There are no reviews yet.