| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Lutron |
| Part Number / MPN | QSPS-DH-1-75 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Input Power | 100–277 V |
| Safety Rating | 2.5 A SELV |
| Output Capacity | 75 Power |
| Mounting | 35 mm DIN rail |
Power Devices, Power Supply
QSPS-DH-1-75
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – LutronÂ
- Part Number / MPN – QSPS-DH-1-75
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – QSPS-DH-1-75 Lutron Surface-Mounted Power Supply.
$199.00 $260.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.