| TYPE | DESCRIPTION |
| Manufacturer | Yokogawa |
| Part Number / MPN | PW482-50 S2 |
| Category | Power Supply, Power Devices |
| Condition | New |
| Input Voltage | 220–240 V AC |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Max Power Consumption | 230 VA |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
Power Devices, Power Supply
PW482-50 S2
Availability:
5 in stock
- Manufacturer – Yokogawa
- Part Number / MPN – PW482-50 S2
- Category – Power Supply
- Condition – New
- Technical Description – PW482-50 S2 Yokogawa High-Reliability Power Supply Module.
$650.00 $900.00
5 in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.